بلاگ

In_Post_003

رویاپردازی و اقدام به کشف و شهود عالم پیرامون‌مان از همان کودکی آغاز می‌شود. با شادکامی‌ها و سرخوشی‌های ما از یافته‌های جدید و تازه پیش می‌رود تا آنکه شکست‌ها و باطل شدن برخی از تصوراتمان، جهانی دیگر را برای ما به ارمغان می‌آورد. در جهان جدید هر فرد روش و زبانی را برای به اشتراک گذاشتن رویاها و یافته‌هایش انتخاب می‌کند. روش و زبان ما برای رویاپردازی یافته‎‌هایمان انیمیشن شد و تا به امروز ادامه پیدا کرد.

سال‌های سال است که با دوستان و همکارانی جسور و بی‌پروا در فضاهایی مختلف گرد هم آمدیم و داستان‌ها و آرزوهایمان را در قالب انیمیشن به تصویر کشیدیم، مسیری سخت و دشوار.

حال با مغتنم شمردن این نقطه از زمان و مکان، قصد داریم در خصوص تجربیات این سال‌های انیمیشنی‌مان برای شما لابلای ماجراهای روزانه استودیوی‌مان بنویسیم تا شاید اندوخته‌ایی فراهم شود برای فردایی بهتر و دل‌هایی هم نواتر.

احسان توسلی زاده – مردادماه 1400


استودیو انیمیشن

به یاد لحظاتی فراموش نشدنی تولید مجموعه تلویزیونی «دیدی و بودی» و «بازی بدو دهقان بدو». (1395-1397)

حبیب ابوقداره، سجادحضرت قلی‌زاده، مونا عبداله شاهی، محسن طبسی، حامدبهروزی، مهدی یزدانی، امیرغلامزاده، علیرضا شهرام‌فر، آرش انتظامی، مینا نظرالهویی، امیرذوقی، مهدی قاسمی، آیدا عباد، تارا اعظم زاده، مینا باباپور، یوسف سجادی، بنیامین پاسوار، علی اصفهانیان، امین ولی‌نژاد، وهاب احمدوند، احمدرضا خاکساری، محمد شهریاری، قاسم کمالی، رضا سلیمانی، مهتاب یادداشت و…

استودیو انیمیشن

با یاد و احترام به انسان‌هایی فوق العاده که روزگاری در کنار هم رویاهای‌مان را با هم زندگی کردیم. (شرکت جلوه‌های ویژه دیدار 1384 -1387)

محمدحسین نجفی، مصطفی شاهمردانی آری، مرتضی نجفی، محسن نجفی، محمد خیراندیش، ماکان مهرپویا، احسان حسنی مقدم، محسن طبسی، امیر غلامزاده، هادی صراف، محمد کریمیان، الهام دوست حقیقی، فاطمه مهربانی، فاطمه دادی‌پور، مریم صفاتی، مجید اسماعیلی، جواد غفاری، مهدی احمدوند و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *